Payka – To proste!

Wybierz Payka

01

Płacąc rachunek u jednego z naszych partnerów, na bramce płatniczej wybierz Payka jako formę zapłaty.

My opłacimy rachunek

02

Przechodzisz przez szybki proces weryfikacji, zatwierdzasz umowę kodem SMS, a my opłacamy Twój rachunek.

Ty spłacisz później

03

Za 30 dni spłacasz nam całość jednorazowo lub jak będziesz potrzebował więcej czasu to rozłożymy płatność na 4 raty.

Spłać jak Ci wygodniej

Jak wybrać opcję spłaty?

Nie musisz decydować o wyborze opcji spłaty od razu. Opłacamy Twój rachunek dając Ci dodatkowy czas do namysłu. Przed upływem 30 dni będziesz mógł spłacić Payka jednorazowo. Po 30 dniach automatycznie rozłożymy spłatę na 4 raty. Spłacaj jak Ci wygodniej – jednorazowo lub w 4 ratach!

Jesteś zawsze na bieżąco

Przypomnimy Ci o nadchodzącym terminie spłaty wysyłając maila, jak również poinformujemy o zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Nie musisz więc pamiętać o terminach i kwotach. Dodatkowo, dla Twojego ułatwienia, wyślemy Ci maila z linkiem do spłaty – dzięki temu będziesz mógł dokonać jej łatwo, nawet w kilka sekund!

Weryfikacja danych

Opłacamy Twój rachunek za Ciebie – musimy więc potwierdzić Twoje dane. Zrobimy to w szybki i bezpieczny sposób prosząc Cię o zalogowanie się do Twojego Banku. W naszych procesach stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Proces weryfikacji w Banku jest realizowany przez spółkę Blue Media S.A. zarejestrowaną jako krajowa instytucja płatnicza i nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Gdzie zapłacisz?

Aby opłacić wybrany rachunek przy pomocy Payka, przejdź do płatności online w elektronicznym biurze obsługi Klienta u wybranego dostawcy lub klikając w link płatności za rachunek w otrzymanym od niego mailu. Następnie na bramce płatniczej wybierz Payka “Zapłać później”, zamiast wybierać swoje konto bankowe. My opłacimy Twój rachunek za Ciebie, a Ty spłacisz go nam później.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz pytania i odpowiedzi